O nás

 

Na českém trhu působíme již od roku 1997. Z počátku jsme se věnovali především dopravě. Časem a zkušenostmi se z nás stal odborník v celé oblasti spedičních, dopravních, logistických, skladovacích a celních služeb. Přednostmi naší firmy jsou zkušenosti, spolehlivost, flexibilita a osobní přístup.

Zkušenosti a servis

Na základě důvěrné znalosti vašich představ a přání jsme připraveni vám neustále poskytovat vysoce kvalitní služby. Dáváme přednost vaší maximální spokojenosti a pečlivému naslouchání všem vašim požadavkům a připomínkám, na které vždy reagujeme pružně a rychle. Mezi další velké přednosti našich pracovníků se řadí dlouholeté zkušenosti nejen disponentů, ale i řidičů. Samozřejmě na každém úseku cesty máte přehled o pohybu vaší zásilky.

Spedice a doprava

Již od samého začátku si budujeme pevné pozice v oblasti mezinárodního a vnitrostátního zasilatelství a dopravy. Obchodním partnerům po celé Evropě poskytujeme kvalitní zprostředkování a přepravu celovozových zásilek FTL (Full Truck Load) i částečných zásilek / dokládek LTL (Less than Truck Load). Na základě uzavřených smluv s prověřenými dopravci disponujeme prakticky všemi dostupnými typy užitkových vozidel různých objemů a nosností. Tímto jsme schopni zákazníkovi nabídnout rychlou přepravu nákladů do všech zemí střední Evropy a řady dalších evropských států. Vedle široké sítě smluvních partnerů disponujeme řadou vlastních vozů továrních značek VOLVO a MERCEDES (emisních limitů 5 a 6).

Jistota

Společnost je certifikována a všechny služby poskytuje dle požadavků normy BS EN ISO 9001:2008 pro oblasti: Silniční motorová doprava nákladní; Mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství; Logistické služby a poradenství.
Pojištění odpovědnosti za škodu zasilatele a silničního dopravce máme sjednáno do výše 10 milionů korun.
Samozřejmě lze zařídit individuální připojištění zásilky nad rámec běžné pojistky.
Všechny vozy jsou sledovány pomocí GPS, a proto je vaše zboží na cestě pod stálou kontrolou. Máte-li zájem, podáme vám kdykoli konkrétní informace o současné pozici vozidla a pohybu vašeho zboží.

V číslech

  • Každý měsíc přepravíme přes 1 600 zásilek.
  • Od svého vzniku jsme přepravili více než 150 tisíc zásilek.
  • Obrat společnosti za rok 2015 byl 150 milionů korun.
  • Více než 100 prověřených dopravců, smluvních partnerů.2001–2023 © WLACH TRANSPORT, s.r.o.
Česky   English