Vnitrostátní přeprava

 

Naše vnitrostátní oddělení zajišťuje nákladní silniční dopravu po celém území České republiky. Stejně jako u mezinárodní přepravy poskytujeme jak přepravu celovozových zásilek (FTL), tak přepravu zásilek formou částečného nákladu / dokládek (LTL). Vzhledem k velikosti vlastního vozového parku a velké síti smluvních partnerů jsem schopni nabídnout zákazníkovi zajímavé ceny a velkou flexibilitu. Pojištění zásilek je samozřejmostí, dále je možné sjednat individuální připojištění zásilky nad rámec běžné pojistky.

Každému zákazníkovi je přidělen „osobní“ disponent, který mu věnuje maximální péči, svůj osobní přístup a bohaté zkušenosti. Klade důraz na plánování dopravy tak, aby došlo k plnému vytížení přepravních prostředků. Jeho cílem je zvýšení efektivity a snížení finančních nákladů. Zboží je doručeno na místo určení v požadovaném termínu, bez poškození a přesně podle pokynů a přání zákazníka.

Doba dodání a expresní přeprava

Přepravu po ČR a dodání jsme schopni zajistit do 24 hodin nejpozději. Variantu expres (stejně jako po zemích Evropské unie) jsme schopni zajistit zákazníkovi vždy na míru, individuálně podle konkrétních požadavků.
2001–2022 © WLACH TRANSPORT, s.r.o.
Česky   English