Skladování

 

Logistické služby a skladování

Skladování je významnou součástí našich logistických služeb (certifikát BS EN ISO 9001:2008). Veškerou logistickou činnost plně přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům. Nabízíme různé typy skladování v závislosti na typu vašich produktů a na segmentu trhu, ve kterém podnikáte.

Skladování

V současné době máme skladovou plochu 800 m². Veškeré skladové prostory jsou vybaveny moderní technikou a splňují kriteria pro skladové hospodářství (FIFO / FEFO / LIFO). Skladový areál je vybaven regálovým systémem, volnými plochami a manipulační technikou. Příjem, kontrola, skladování, evidence, identifikace, pohyb zboží atd. jsou řízeny systémem PROFIT, který umožňuje pravidelné reporty a inventury.

Platí heslo náš sklad je váš sklad – dostanete od nás veškerou administrativní podporu od příjmu a zpracování objednávek až po tisk dokladů.

Distribuce

Jako součást logistiky zajistíme transport vašeho zboží až k zákazníkovi nebo na jiné místo určení. Využijeme vlastních nákladních vozů, případně ověřených smluvních partnerů. Pohyb nákladu je pomocí GPS neustále pod kontrolou. Náklad je pojištěn do výše 10 milionů korun, je možné zařídit i individuální připojištění zásilky nad rámec běžné pojistky. Více o možnostech mezinárodní a vnitrostátní dopravy.
2001–2024 © WLACH TRANSPORT, s.r.o.
Česky   English